0216 345 42 94

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Akasya Tozu 250 Gr.

Ürün Fiyatı: 82 TL

250 gramlık kavanozlarda hem beylerin hem de hanımların kullanımına uygun olarak imal edilen Akasya Tozu...

ÜRÜN İÇERİĞİ

Her bir kutu içeriği 250 gramdır. Her bir kutu Akasya Tozu kullanıcısına 20 gün kafi gelecek kadar içerik barındırmaktadır.
Akasya Tozu içeriğinde birbirinden farklı bir çok bileşen yer almaktadır.  Bu bileşenlerin listesi, kullanım şekli, izin numarası ya da ürününe göre imalat yeri / ithalatçı firma bilgileri, son kullanım tarihi ve dahası ambalajının üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır.NASIL KULLANILIR?

Akasya Tozu, hazırlanışı itibari ile düzenli kullanımı tavsiye edilen ve gündelik kullanıma uygun bir toz karışımdır.

Akasya Tozu 20 günlük kullanıma yetecek kadar içerik barındıran (toplamda 250 gram.) bir toz karışımdır. Gün içerisinde toplam 2 kere (tercihen 8 saat ara ile) bir sabah bir akşam bir tatlı kaşığı Akasya Tozu' nu bir bardak ılık su ya da az yağlı süte karıştırmak suretiyle yemeklerden 15-20 dakika kadar önce tüketilmelidir. Önerilen şekilde tüketin, önerilen miktarı arttırmayın.

Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. İçeriğindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki olabilir. Bu gibi bir durumda kullanımı bırakmanızı ve bir uzmandan / hekimden yardım almanızı öneririz. Akasya Tozu kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi / tedavisi amacı ile kullanılmamalıdır.iyiden.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazaretsi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.