0216 345 42 94

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Deva Masaj Kremi 8*50 ml

Ürün Fiyatı: 119 TL

Kampanyalı fiyatı ile Deva krem 8 adet her biri 35 ml sadece 69 TL

ÜRÜN İÇERİĞİ

Birçok farklı bileşeni bünyesinde barındıran devakrem in formülündeki bileşenlerden son tüketim tarihine kadar ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bilgiler kutusu üzerinde detaylı bir şekilde anlatılmaktadır.NASIL KULLANILIR?

Gerek duyduğunuz bölgeye çok az mirkat deva masaj kremini ince bir tabaka halinde bölgeye sürün ve geride kalıntı kalmayacak şekilde cile yedirin. İlgili bölgenin kremi uygulamadan önce kuru ve temiz olmasına özen gösterin. Deva kremi ni sürdükten sonra ise ilgili bölgenin su ve esinti ile temasından kaçının. Cereyanda kalmamaya özen gösterin.

Şakak, sırt, alın, bilek, omuz, baş, boyun, kol, dirsek, el ve bel bölgesine, uyluk, diz ve baldır bölgesine kullanılabilir.

iyiden.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesinde ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünlerde uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazaretsi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.