0216 345 42 94

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Nature Genome Sakal ve Bıyık Şampuanı

Ürün Fiyatı: 73 TL

Sadece beylerin kullanımına uygun sektörün önemli markalarından Nature Genome den Sakal ve Bıyık Şampuanı

ÜRÜN İÇERİĞİ

NatureGenome Sakal & Bıyık Şampuanı kutusunda 150 ml içerik bulunan ve sadece beylerin kullanabilmeleri için üretilen şampuan formudan bir üründür. Masaj yaparak sakallara uygulamak suretiyle kullanılması tavsiye edilen NatureGenome Sakal & Bıyık Şampuanı düzenli kullanımı önerilen bir üründür.

İçerisinde birbirinden farklı birçok farklı bileşen bulunan Nature Genome Sakal ve Bıyık Şampuanı kutusunda kullanım esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgi (üretim yeri, önerilen kullanım şekli, son tüketim tarihi, üretici ya da ürün menşei ne göre ithalatçı firma bilgileri, imalat tarihi, vb.) detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutu üzerini incelemenizi öneririz.


NASIL KULLANILIR?

Tercihen günde iki kez, avuç içinize yeterli miktarda alıp uygulamak istediğiniz bölgelere yuvarlak masaj hareketleri ile masaj yaparak uygulayın. Sonrasında 10-15 dk kadar silmeyin, yıkamayın ya da temizlemeyin. Akabinde ilgili bölgeyi bol su ile durulayın.

Serin ve kuru ortamda, ağızları kapalı olarak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. İçerisindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki hissettiğiniz an, kullanmayı bırakıp bir uzmandan / doktordan yardım almanızı öneririz. Nature Genoma Sakal ve Bıyık Şampuanı kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhis ya da tedavisigibi amaçlarla Kullanılmamalıdırlar. Kozmetik ürünüdür. Sadece beylerin kullanımına uygun olarak üretilmiştir.iyiden.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.