0216 345 42 94

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Q Clinic Saç & Sakal Serumu

Ürün Fiyatı: 89 TL

Beylere özel Q Clinic Saç ve Sakal Serumu

ÜRÜN İÇERİĞİ

Q Clinic Serum kutusunda 150 ml içerik bulunan ve sadece beylerin kullanabilmeleri için üretilen "serum" formudan bir üründür. Masaj yaparak saça ya da sakallara uygulamak suretiyle kullanılması tavsiye edilen Q Clinic Saç ve Sakal Serum düzenli kullanımı önerilen bir üründür.

İçerisinde birbirinden farklı birçok farklı bileşen bulunan Q Clinic Saç ve Sakal Serumu nun kutusunda kullanırken ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgi (üretim yeri, önerilen kullanım şekli, son tüketim tarihi, üretici ya da ürün menşei ne göre ithalatçı firma bilgileri, imalat tarihi, vb.) detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutu üzerini incelemenizi öneririz.NASIL KULLANILIR?

Tercihen günde sadece bir kez avuç içinize kafi miktarda alıp uygulamak istediğiniz bölgelere yuvarlak masaj hareketleri ile masaj yaparak uygulayın. Sonrasında silmeyin, yıkamayın ya da temizlemeyin. Kullanım öncesinde ilgili bölgelerin temiz ve kuru olduğundan emin olun.

Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı olarak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. İçerisindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir durumda ilgili bölgeyi bol serin su ile durulayın ve kullanmayı bırakıp bir uzmandan / hekimden yardım alın. Sadece harici kullanım için uygun bir yağdır. Yenilmez, içilmez ya da yutulmaz. Açık yaralarla ve göz ile temasından sakının. Yanlışlıkla dahi olsa temas halinde ilgili bölgeyi bol serin su ile durulayın.  Q Clinic Saç ve Sakal Serumu kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacıyla Kullanılmamalıdırlar. Sadece beylerin kullanımına uygun olarak üretilmiştir. Kozmetik ürünüdür.

iyiden.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.