0216 345 42 94

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:
CİNSİYET SEÇENEĞİ

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo ( + 25 TL )
Onaylama Bilgileri:

Erotica Parfüm

Ürün Fiyatı: 489 TL

Hem beyler hem de hanımlar için Erotica Parfum For Man & Woman

ÜRÜN İÇERİĞİ

Hem beylerin (for man) hem de hanımların (for woman) kullanımına uygun olarak ayrı ayrı imal edilen Erotica Parfüm, 1.7 FL Oz 50 ml lik özel ve şık parfüm şişelerinde hazırlanmış ve siz değerli potansiyel kullanıcıların beğenisine sunulmuştur.

İçeriğinde birçok farklı bileşen bulunan Erotica Parfüm ün kutusu üzerinde kullanırken ihtiyacınız olabilecek her türlü bilgi (üretim yeri, tavsiye edilen kullanım şekli, son kullanım tarihi, üretici ya da ürün menşei ne göre ithalatçı firma bilgileri, imalat tarihi, vb.) detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanmaya başlamadan önce kutusunu incelemenizi öneririz.NASIL KULLANILIR?

Hem beylerin hem de hanımların kullanımına uygun olarak farklı ambalajlarda satışa sunulan Erotica Parfüm ü az miktarda kullanın. Tercihen kıyafetlere Değil sadece teninize sıkın. Özellikle boyun, gıdı ve kulak arkası bölümlerine uygulamanızı tavsiye ederiz. Her bölgeye en fazla 2 kez fıs latın. Teninize bileğinizin alt kısmı ile yayın.

Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı şekilde ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. Direk gün ışığı ile temas etmesinden sakının. İçeriğindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kişilerde yan etki olabilir. Bu yan etkiyi test edebilmek için Erotica Parfümü kullanmaya başlamadan önce el bileğinizin iç kısmına ufak bir miktar sıkın ve bekleyin. Eğer kızarıklık vb. bir yan etki olursa kullanmayın. Deneme yapmadan kullandıysanız ve bir yan etki hissederseniz kullanmayı bırakman, ilgili bölgeleri bol serin su ile durulayın ve bir uzmandan / hekimden yardım alın. Alerjisi, nefes darlığı ya da astımı olanların doktor kontrolünde kullanmaları önerilir. Yutulmaz ya da içilmez. Sadece harici kullanım için uygundur. Göz ve açık yaralarla temasından kaçının.  Yanışlıkla dahi temas olması durumunda ilgili bölgeyi bol serin su ile durulayın. Erotica Parfüm kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacı ile kullanılmamalıdır. Kozmetik ürünüdür.

 iyiden.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesinde ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünlerde uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.