0216 345 42 94

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Bomb Size Serumu

Ürün Fiyatı: 99 TL

Sadece kadınlara özel Bomb Size Serum

ÜRÜN İÇERİĞİ

Ucuz fiyat ve maksimum müşteri memnuniyetini ilke edinen www.iyiden.com internet sitesi üzerinden güvenle Bomb Size Serumu sipariş verebilirsiniz.

Sadece hanımların kullanımlarına uygun olarak üretilen Bomb Size Serum, 12 adet 5 ml lik ambalajda paketlenmiş ve siz değerli hanımların beğenisine sunulmuştur.

Bomb Size Serum un içerisinde birbirinden farklı birçok bileşen barındıran serum formunda bir üründür. İçeriğinde yer alan bu bileşenlerin listesi, tavsiye edilen kullanım şekli, imalatçı firma bilgileri, üretim ve son tüketim tarihleri gibi ihtiyacınız olabilecek her türlü bilgi kutuları üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Siparişiniz size teslim edildikten sonra kutuları üzerlerini dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz.NASIL KULLANILIR?

Gündelik kullanıma uygun olarak imal edilen ve düzenli kullanımı önerilen Bomb Size Serumu, günde 1 kere temiz ve kuru cilde yuvarlak masaj hareketleri ile uygulayın. Uygulama öncesinde ilgili bölgenin temiz ve kuru olduğundan emin olun. Bomb Size Serumu masaj yardımı ile cilde yedirin. Sonrasında en az bir saat ilgili bölgeyi  yıkamayın, silmeyin ya da temizlemeyin.

Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı şekilde, direk güneş ışığından uzak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. İçeriğinde yer alan bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda deride kızarıklık, kaşıntı ya da farklı bir yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki durumunda kullanımı bırakın ve uygulama yaptığınız bölgeyi bol serin su ile yıkayın. Sonrasında bir hekimden/uzmandan yardım alınız. Cildinizin Bomb Size Serumuna karşı alerjik olup olmadığını test etmek için, kullanmaya başlamadan önce el bileğinizin iç kısmına çok az bir miktar sürün ve bekleyin. Eğer bir yan etki (kaşıntı, kızarıklk vb.) hissederseniz kullanmayın. Sadece harici kullanıma uygundur. İçilmez, yenilmez ya da yutulmaz. Gözle ve açık yaralarla temasından sakının. Yanlışlıkla bile temsa olması durumunda ilgili bölgeyi bol soğuk su ile yıkayın ve temizleyin. Bomb Size Serumu kesinlikle ilaç değildir ve herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi gibi amaçlarla Kullanılmamalıdır.  Kozmetik ürünüdür. Hamile ve emziren hanımların kullanması tavsiye Edilmez.

iyiden.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.