0216 345 42 94

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Lucas Kaş Şekillendirici

Ürün Fiyatı: 85 TL

Lucas Kaş Şekillendirici set burada

ÜRÜN İÇERİĞİ

"Bakım jeli" ve "uygulama fırçası" ile iki parça farklı üründen oluşan bu kaş bakım seti, jelin yapısı sayesinden kaş bakımınızı destekler ve pratik fırçası ile size kolay bir kullanım için olanak tanır.

İçeriğinde birbirinden farklı bir çok bileşen bulunan Lucas kaş bakım jeli nin içerisinde bulunan bu bileşenlerin listesi, imalatçı ya da ürünün menşeine göre ithalatçı firma bilgileri, izin numarası, tavsiye edilen kullanım şekli, üretim ve son tüketim tarihleri gibi kullanıcının kullanım esnasında ihtiyaç duyabileceği her türlü bilgi kutusu üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutu üzerini detaylı bir şekilde incelemenizi tavsiye ederiz.


NASIL KULLANILIR?

Kullanımı son derece pratik olan Lucas kaş şekillendiriyi fırçası yardımı ile Lukas kaş bakım jeli ile birlikte kullanın. Fırçası yardımı ile kafi miktarda jeli fırçanız ile alıp kaşlarınıza uygulayın. İşte bu kadar basit...
iyiden.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.