0216 345 42 94

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Prosgen Suda Eriyen Tablet

Ürün Fiyatı: 120 TL

Beylere özel suda eriyen 20 tablet Prosgen

ÜRÜN İÇERİĞİ

Prosgen suda eriyen tablet, sadece beylerin kullanabilecekleri şekilde imal edilen suda eriyen tablet formunda bir üründür. Günlük kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Her bir kutusunda 20 adet tek kullanımlık tablet bulunmaktadır.

Kutusunda da görebileceğiniz gibi içerisinde bir çok farklı bileşen bulunan Prosgen Suda Eriyen Tablet ürününün içerisindeki bileşenlerin listesi, önerilen kullanım şekli, üretim ve son tüketim tarihleri, imalat yeri vb. gibi kullanım esnasında ihtiyacınız olabilecek her türlü bilgi kutusu üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır.NASIL KULLANILIR?

Günde bir kez, sadece bir tablet tok karnına, tercihen bir bardak ılık (oda sıcaklığındaki) suya atın ve iyice erimesini bekledikten sonra çok beklemeden tüketin. İyice erimesini bekledikten sonra hafif karıştırmanız karışımın tam manası ile içerisindeki içeceğe ihtiva etmesine fayda gösterecektir..

Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı hava almayacak bir konumda ve çocukların erişemeyecekleri yerlerde saklayınız. İçerisinde yer alan bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki olabilir. Bu gibi bir yan etki hissettğiniz an kullanımı bırakmanızı ve bir hekimden / doktordan yardım almanızı öneririz. Prosgen tablet kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacı ile Kullanılmamalıdır. Sadece beylere özel bir üründür.iyiden.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.