0216 345 42 94

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Guava + Serumu

Ürün Fiyatı: 89 TL

Hanımların kullanımına uygun olarak üretilen serum Guava

ÜRÜN İÇERİĞİ

Guava + (Plus) Serum, sadece hanımların kullanımına uygun olarak üretilen bir üründür. Gündelik kullanıma uygun olarak imal edilmiştir. Her bir kutusunda 15 adet tek kullanılık serum yer almaktadır. Düzenli kullanımı önerilen her bir paket Guava Plus Serum, kullanan kişiye 15 gün kadar yeterli gelecek kadar içerik barındırmaktadır.

İçerisinde birbirinden farklı bir çok bileşen yer alan Guava + Serum' un içerisindeki bileşenlerin listesi, önerilen kullanım şekli, imalat yeri, imalat tarihi, son tüketim tarihi ve izin numarası gibi ihtiyacınız olabilecek her türlü ürün bilgisi ambalajı üzerinde yer almaktadır. Kullanmaya başlamadan önce okumanızı tavsiye ederiz.


NASIL KULLANILIR?

Guava Plus Serum un her bir kutusunda 15 adet tek kullanımlık serum şişesi yer almaktadır. Aynı gün içerisinde sadece bir kere tok karnına tüketilmesi önerilmektedir. Her gün düzenli kullanılması tavsiye edilir. Örneğin sabah saat 10:00 da alınan serum, diğer günlerde de aşağı yukarı aynı saate alınmalıdır. İçmeyi / tüketmeyi unutursanız tek bir seferde iki doz Almayın. Unuttuğunuzu farkettiğiniz an serumu tüketip, ertesi gün eski (normal) düzeninizde devam edebilirsiniz.

Serin ve kuru ortamda, ağzı kapalı (hava almayacak) olarak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. İçeriğindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki olabilir. Bu gibi bir yan etki farkettiğiniz an kullanmayı bırakmanızı ve bir uzmandan / hekimden yardım almanızı öneririz. Siparişiniz elinize ulaştıktan sonra muhakkak kutu içeriğini detaylı bir şekilde incelemenizi önemle tavsiye ederiz. Guava Plus Serumu kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhis ya da tedavisi amacı ile Kullanılmamalıdır. Sadece hanımların kullanabilecekleri bir üründür.iyiden.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.