0216 345 42 94

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Flawless Epilasyon

Ürün Fiyatı: 89 TL

Flawless Finishing Touch Epilasyon aleti hem beylerde hem de hanımlarda kullanılabilen bir üründür.

ÜRÜN İÇERİĞİ

Flawless Finishing Tounch Yüz Epilasyon Aleti Paket İçeriği:
* 1 Adet Ana Mekanizma
* 1 Adet Kalem Pil
* 1 Adet Temizleme Fırçası

Sadece bir ruj büyüklüğünde olan Flawless Finishing Tounch Yüz Epilasyon Aleti ni farklı bir aparat ya da cihaza gerek kalmadan gündelik hayatınızda güvenle kullanabilirsiniz. Her cilt tipine uygundur. Hem beylerin hem de hanımların kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır.NASIL KULLANILIR?

Özel tasarımı sayesinde en dar alanlarda dahi yüzünüzde kullanabilirisiniz (çene, yanak, dudak üstü, alın bölgesi vb.). Şu ana kadar alıp kullanan kullanıcılardan tahriş ya da kızarıklık gibi bir şikayet gelmedi. Evde, iş yerinde ya da tatilde siz neredeyseniz yüz epilasyon aleti Flawless Finishing Touch orada!

Flawless yüz epilasyon aleti kullanım talimatı kutu, ambalaj ya da kitapçık üzerinde üretici firma tarafından bilgilendirilmiştir. Kullanım talimatlarına uyulmalı ve uyarıları dikkate alınarak kullanımalıdır. İlgili bölgeye aşağı-yukarı ve sağa-sola dairesel hareketler yaparak yavaş ve hafif gezdirmek usretiyle kullanımı tavsiye edilir.


iyiden.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesinde ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünlerde uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.