0216 345 42 94

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Goji Berry Kremi

Ürün Fiyatı: 69 TL

Goji berry meyvesi göz önünde bulundurularak imal edilen Goji Krem, unisex kullanıma uygun bir kremdir.

ÜRÜN İÇERİĞİ

Formülünde birbirinden farklı birçok bileşen barındıran Goji Krem, toplamda 50 ml lik ambalajalarda satışa sunulan bir üründür. İçeriğindeki bileşenlerin listesi, ürün kullanım talimatları, son tüketim tarihi, izin numarası ve imalatçı firma bilgileri gibi ihtiyacınız olabilecek her türlü bilgi kutusu üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutu üzerini detaylı bir şekilde okuanızı tavsiye ederiz.

Yan Etkiler ve Uyarılar: Serin ve kuru bir ortamda, ağzı kapalı şekilde ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. İçeriğindeki bileşenlere (kutusu üzerinde yazıldığı gibidir) karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki olabilir. Bu gibi bir durumda ilgili bölgeyi bol serin su ile durulayın ve bir uzmandan ya da hekimden destek alınız. Sadece harici kullanım için imal edilmiştir. Yenilmez ya da tüketilmez. Sadece cilt kremidir. Gözle ya da açık yaralarla temas ettirmeyiniz. Yanlışlıkla dahi olsa teması halinde ilgili bölgeyi bol serin su ile durulayın. Gojikrem kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacı ile kullanılmamalıdır. Kozmetik kremidir.NASIL KULLANILIR?

Goji Kremi kullanmaya başlamadan önce cildinizi cilt temizleme sütü,  ya da cilt toniği ile iyice temizleyin ve kurumasını bekleyin. Sonrasında goji kremi nden kafi miktarda alıp cildinize ince bir tabaka halinde uygulayın. Uyguladıktan sonra cilt tarafından komple emilene kadar masaj yaparak ilgili bölgeye iyice yedirin. Bu uygulamayı tercihen günde 2  kere tekrar edebilirsiniz.iyiden.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesinde ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünlerde uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazaretsi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.