0216 345 42 94

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Boobyfull Kremleri (Göğüs ve Kalça Bakım Kremleri)

Ürün Fiyatı: 119 TL

Sadece hanımların kullanımına uygun olarak üretilen Boobyfull krem çeşitleri iyiden.com da sizlerle!

ÜRÜN İÇERİĞİ

Boobyfull, kalça bakım kremi ve göğüs bakım kremi olmak kaydı ile iki farklı kremden oluşan bir markadır. Her iki ürünün içerisinde farklı farklı bileşenler yer almaktadır. Her bir kutu Boobyfull krem 75 ml dir. Boobyfull bakım kremleri sadece hanımların kullanımına uygun olarak imal edilmişlerdir.

Her iki ürünün içeriğinde de birçok bileşen yer almaktadır. İçerisinde yer alan bu bileşenlerin listesi, imalatçı / ithalatçı firma bilgileri, izin numarası, önerilen kullanım şekli, üretim ve son tüketim tarihleri vb. gibi kullanıcının, kullanırken ihtiyaç duyabileceği her türlü bilgi kutuları üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanmaya başlamadan önce kutu üzerilerini detaylı bir şekilde incelemenizi öneririz.NASIL KULLANILIR?

Her ne kadar farklı bölgelere uygulansa da her iki kreminde kullanımları birbiriyle benzerlik göstermektedir. İlgili bölgeye yuvarlak masaj hareketleri ile aşağıdan yukarı doğru temiz ve kuru cilde iyice yedirecek şekilde masaj yaparak uygulayınız. Sipariniz ile birlikte size kullanım talimatları da ulaştırılacaktır.

Serin ve kuru ortamda, ağzı kapalı şekilde, direk güneş ışığından uzak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. İçeriğinde yer alan bileşenlere karşı alerjisi olan kişilerde yan etki olabilir. Bu gibi bir yan etki hissettiğiniz an, kullanmayı bırakmanızı ve bir doktordan / heklimden yardım almanızı öneririz. Sadece harici kullanıma uygundur. Yenilmez, içilmez ya da yutulmaz. Kullanım esnasında önerilen biktarı aşmayın. Boobyfull ürünleri kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacı ile kullanılmamalıdır. Kozmetik ürünleridir.

iyiden.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.